SPIN

Zmobilizowani do dalszej walki

Beata Głozak wtorek, 11 lutego 2014, 11:09 Sport

8 sportowców, 4 sportowe nadzieje i to samo marzenie: sukces podczas tegorocznych imprez sportowych. Nieważne na jakim szczeblu. W miniony piątek w Sali Białej MOK podsumowano rok sportowy. Jak siedleckim sportowcom i sportowczyniom upłynęło ostatnie 12 miesięcy?

– Jestem w Siedlcach kolejny sezon i co tu dużo mówi, czuję się tutaj bardzo dobrze – przyznała w rozmowie z nami Marta Urbaniak, zawodniczka MKK Siedlce. – Także drużynowo szykują nam się ważne cele do zdobycia. Na pewno będziemy walczyć – dodaje.

marta urbaniakMarta Urbaniak (posłuchaj)

Marta Urbaniak

Marta Urbaniak (MKK Siedlce) – od dwóch sezonów czołowa zawodniczka MKK, jedna z najskuteczniejszych w swoim zespole, kapitan drużyny.

Za jedną z nadziei sportowych roku uznano Juliannę Musiał. – Czuję się niesamowicie. Nie wiedziałam, że zdobędę nagrodę – powiedziała nam. – Przyszłam, bo przyszłam, a tutaj niespodzianka. Wydaje mi się, że ta nagroda ma zmobilizować do dalszej walki.

Julianna Musiał (posłuchaj)

Julianna Musiał

Julianna Musiał (SKS Gladiator) – mistrzyni Europy juniorów w kick-boxingu w formule K-1, mistrzyni Polski juniorów w formułach K-1, lick-light, Light contact w kategorii 60 kg.

Pracowity czas także przed Adrianem Chróścielem. Zawodnik MKS-u Awenty Siedlce myśli nie tylko o zbliżającym się sezonie wiosennym, ale i o walce w kadrze narodowej. – Jako sportowiec roku czuję się bardzo dobrze, ale warto podkreślić, że rugby to sport zespołowy. Owszem, to wielka nobilitacja dla mnie. Bez wsparcia zespołu nie byłoby to możliwe.

Adrian Chróściel (posłuchaj)

Adrian Chróściel

 

Komentarze (1)

  1. kibic piłki nożnej dodano 7 lat temu

    Oklaski dla piłkarzy z siedleckiej "Pogoni". Nalezą im się.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?