SPIN

KOMUNIKAT – poszukiwani świadkowie wypadku

Aneta Borkowska poniedziałek, 17 lutego 2014, 15:01 Kronika Policyjna

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend (16 lutego) około godz. 2.49 w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Kochanowskiego w Siedlcach.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, nieznana na razie osoba kierująca nieustalonym pojazdem nagle zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia czołowego z samochodem audi kierowanym przez 23 – letniego mieszkańca pow. łosickiego. Sprawca nie udzielając poszkodowanym pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku zderzenia troje pasażerów pojazdu, tj. dwóch mężczyzn i kobieta – wszyscy w wieku 23 – lat, przewiezieni zostali do szpitala.

W związku z powyższym policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. siedlce dodano 8 lat temu

    No gdzie monitoring?

  2. obywatel dodano 8 lat temu

    jest monitoring, jest nagranie i zdjęcia robione przez świadków, jest kilku świadków zdarzenia, więc uprzejmie proszę aby służby skupiły się na aktualnych dowodach i ustaliły jakieś fakty. czekamy na dalszy rozwój sytuacji, sprawca powwinien zostać schwytany na podstawie istniejących dowodów i surowo ukarany. społeczeństwo domaga się wyjaśnienia całej sprawy, także czekamy, aby Policja pokazała co potrafi.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?