SPIN

„ANDROPAUZA 2, czyli męska rzecz być z kobietą”

Aneta Borkowska czwartek, 20 lutego 2014, 09:49 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 14 marca o godz. 20. do sali „Podlasie” na spektakl „ANDROPAUZA 2, czyli męska rzecz być z kobietą”. Jest to nowa komedia w reżyserii Jana Jakuba Należytego.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”…. dopóki się nie pojawią . To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku. Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowe formacji tanecznej „Andropauza Dance”.

Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Na scenie występują (wymiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Alicja Dąbrowska, Agata Załęcka.

Bilety w cenie 75 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz w sali widowiskowej „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63.

tekst: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?