SPIN

UWAGA: Awaria gazociągu na Kleeberga

Aneta Borkowska piątek, 21 lutego 2014, 12:02 Aktualnie

Jak poinformował nas Adam Dziura, rzecznik siedleckiej straży pożarnej na budowie przy ulicy Kleeberga doszło do uszkodzenia gazociągu. Na miejscu od razu pojawili się strażacy, którzy zabezpieczyli uszkodzenie tak by ulatniający gaz się nie zapalił. W tej chwili ma zagrożenia. 

Na szczęście w pobliżu awarii nie ma osiedli mieszkalnych, więc nie trzeba było nikogo ewakuować poza pracownikami budowy.

 

 

4 komentarze

 1. Kocham Zwierzęta dodano 8 lat temu

  Kajtek, Gucio – jestem z Wami! Trzymajcie się a jak coś to w nogiiiiiii……..w łapy:-)

 2. Kuba dodano 8 lat temu

  "Na szczęście w pobliżu awarii nie ma osiedli mieszkalnych"

  Rzetelna informacja, naprawdę.

  Pozdrawia mieszkaniec bloku znajdującego się przy budowie, na której uszkodzono gazociąg.

 3. ja dodano 8 lat temu

  Rzetelna jak ten cały spin. Apel do Urzędu Miasta i do wszystkich Domów Kultury o zaprzestanie umieszczania reklam na tym portalu i nie dorabianie nierobów!!!!

 4. Aneta Borkowska dodano 8 lat temu

  Drogi czytelniku/czytelniczko

  Po pierwsze informacja jest jak widać wyraźnie od rzecznika Straży Pożarnej.

  Po drugie określenie "w pobliżu" nie oznacza odległości 100 kilometrów tylko, że na tyle blisko nie było domów by potrzebna była ewakuacja.

  Po trzecie jak widać bardzo mało wiesz na temat reklam od urzędu miasta na SPINie , więc niestety chęć "dokopania" nie wyszła.

  Po czwarte jeśli uważasz, że SPIN jest nierzetelny to naprawdę nikt z nas nikogo nie zmusza do czytania. Żyjemy w mieście gdzie jest na tyle dużo różnych mediów że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  Pozdrawiam
  Aneta Borkowska (bo ja mam odwagę się podpisać nazwiskiem ) 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?