SPIN

Siedlecka firma budująca drogi upadła

Beata Głozak niedziela, 23 lutego 2014, 22:34 Aktualnie

14 stycznia V Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Siedlcach ogłosił upadłość siedleckiego „Kombudexu” działającego w branży budownictwa drogowego. W firmie jest już najprawdopodobniej syndyk.

Przypomnijmy, że „Kombudex” był liderem konsorcjum, które wykonało przebudowę ulicy Piaskowej w Siedlcach. Partnerem tej firmy były Regionalne Drogi Podlaskie. Przebudowa 1,1 km ulicy wyniosła miasto niemal 5,2 mln zł. Inwestycja zakończyła się w minionym roku.

www.imsig.pl/opr. bg

2 komentarze

  1. Berdyczowska dodano 8 lat temu

    Weszły firmy z innych regionów i lokalnych oligarchów dosięgła sprawiedliwość. Ulica do poprawki na koszt miasta. Ulica Bp. Mazura do poprawki na koszt miasta. Berdyczowska i Sucharskiego też. Jeszcze firmę co łata dziury w asfalcie trzeba rozliczyć. Ta z pewiku lepszy asfalt daje.i najważniejsze, że za darmo (przy swoich studniach i odwodnieniach).

  2. Zorientowany dodano 4 lata temu

    Nie upadła tylko została celowo położona z wyprowadzeniem przy okazji dość pokaźnych środków finansowych do prywatnych kieszeni. Najpierw pożar później droga ku upadłości na końcu syndyk wszystko było nieźle uszyte i rozłożone w czasie. Ucho od śledzia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?