SPIN

Koncert Happysad przypominamy

Aneta Borkowska piątek, 28 lutego 2014, 19:18 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 9 marca o godz. 19. do sali „Podlasie” na koncert zespołu Happysad „wszystko jedno 2014 tour”.

1 lipca tego roku minie dokładnie 10 lat od wydania naszego debiutanckiego albumu Wszystko Jedno. Nie jesteśmy fanami świętowania każdego ważnego wydarzenia z życia zespołu, ale ten krążek, materiał na nim nagrany, reakcja Państwa na te piosenki, sprawiły, że na serio zajęliśmy się muzyką i w niedługim czasie zamieniliśmy nasze nudne biurowe prace, na granie w zespole rockowym. Mamy ogromny sentyment do tego materiału, do wszystkich znajdujących się tam piosenek, dlatego urządzimy jej małe święto. Postanowiliśmy, że na marcowej trasie, oprócz standardowego przekroju przez całą dyskografię, grać będziemy każdą jedną piosenkę z Wszystko Jedno. Niektórych z nich nie graliśmy kilka ładnych lat, niektórych nie pamiętamy w ogóle, ale przygotowani będziemy idealnie;-) Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na dziesiątych urodzinach naszej pierwszej płyty;-)

Bilety w cenie 40 zł (w przedsprzedaży) oraz 45 zł (w dniu koncertu) do nabycia dostępne w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63.

tekst: MOK Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?