SPIN

Sukces uczennicy ZSP nr 1 w Siedlcach

Beata Głozak sobota, 8 marca 2014, 23:07 Społeczeństwo

W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, jest przeprowadzana III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” pod patronatem, m.in.: Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Ministra Edukacji Narodowej, NSZZ „Solidarność” Sekcja Krajowa Oświaty i Wychowania, TVP Historia, kuratorów oświaty, wojewodów.

W pierwszym etapie Konkursu na poziomie regionalnym, który dla województw: lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego nosi nazwę Region Lublin, w kategorii: prace plastyczne, szkoły ponadgimnazjalne – I miejsce zajęła nasza uczennica Monika Stachowicz z kl. II c III LO i tym samym została zakwalifikowana do ogólnopolskiego etapu Konkursu, który zostanie przeprowadzony w marcu 2014 r.

Dziękując Monice za szczególny wkład w Pamięć o Niezłomnych, jednocześnie gratulujemy jej sukcesu i życzymy powodzenia w finale.

Dyrektor Krystyna Więcławek

5 komentarzy

 1. pa dodano 7 lat temu

  To z jakiej w końcu szkoły III LO czy ZSP Nr 1?

 2. uczeń dodano 7 lat temu

  III LO w ZSP nr 1. Brawo Monika.

 3. Franciszek dodano 7 lat temu

  Gdzie jest to III LO w Siedlcach, bo ZSZ nr 1 to ulica Konarskiego.Czy to jest sukces LO czy ZSP nr 1, czy Pani Gocławek .Gimnazja i Szkoły Podstawowe to też w Zespołach Szkół.Jak ja chodziłem do szkoły to było SP 7 lat, ZSZ 3 lata, LO 4 lata, Technikum i LP 5 lat i to było proste, dzisiaj to jest poplątane, żeby było więcej etatów dla swoich.

 4. Kris dodano 7 lat temu

  W dn. 22.03.14r ogłoszono wyniki ogólnopolskie. W kategorii place plastyczne – szkoły ponadgimnazjalne – Monice Stachowicz przyznano I miejsce – Brawo dla Moniki, brawo dla "Elektryka", gratulacje dla Siedlec!!!

 5. 311 dodano 7 lat temu

  http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/kultura/byly-prace-plastyczne-plakaty-i-utwory-literackie-iii-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-zolnierzy-wykletych/14610664

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?