SPIN

Zabił swoją partnerkę podczas kłótni

Aneta Borkowska wtorek, 18 marca 2014, 10:28 Kronika Policyjna

Dzisiaj (18 marca) około godz. 2.45 w nocy dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań przy ul. Geodetów, ugodzona nożem została 23 – letnia kobieta.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol interwencyjny oraz pogotowie ratunkowe. Niestety, gdy służby ratunkowe dotarły tam po chwili od zgłoszenia, kobieta nie dawała już oznak życia, a obecny na miejscu lekarz stwierdził jej zgon.

Jak ustalono kobieta wynajmowała w tym mieszkaniu wspólnie z 35 – letnim konkubentem pokój. W nocy doszło pomiędzy nimi do kłótni, podczas której mężczyzna ugodził swoją partnerkę nożem w okolice lewej strony klatki piersiowej. Rana okazała się śmiertelna.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie pod zarzutem zabójstwa. Przeprowadzone badanie wykazało, że w chwili zdarzenia znajdował się on pod znacznym wpływem alkoholu, mając go w organizmie ponad 2,5 promila.
Do wyjaśnienia sprawy zatrzymano również 61 – letniego właściciela mieszkania, który podczas zajścia przebywał w lokalu. Obecnie wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia szczegółowo wyjaśniane są przez funkcjonariuszy KMP w Siedlcach.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach / opr.ab

4 komentarze

 1. Zawisza Czarny dodano 7 lat temu

  Jeśli to budynek przy Geodetów 22 lub 24 i 26 to od kiedy właścicielem lokalu jest osoba prywatna a nie Miasto Siedlce ?

 2. Andrzej dodano 7 lat temu

  Zenujacy jesteś, zamordowano kobietę, a Ty czapiasz się tego, kto jest włascicielem lokalu. Prawnik się znalazł.

  • Robbo dodano 7 lat temu

   Jasne a Ty się strasznie przejąłeś …. Najpierw słownik do ręki weź.

 3. anna dodano 7 lat temu

  Zapomnieliście wspomnieć, że w chwili tej tragedii w mieszkaniu przebywało niespełna półtora roczne dziecko tej pary.W środku nocy trafiło pod opiekę siedleckiego domu dziecka.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?