SPIN

Zwłoki w spalonym samochodzie

Aneta Borkowska piątek, 21 marca 2014, 13:38 Kronika Policyjna

Wczoraj (20 marca) około godz. 3.30 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o tym, że na jednej z posesji w Joachimowie spłonął stojący tam samochód vw golf.

Gdy na miejsce dotarły służby ratunkowe, właściciele posesji dogaszali właśnie  płonące auto. Po zakończeniu akcji gaśniczej podczas oględzin funkcjonariusze odkryli wewnątrz pojazdu zwęglone zwłoki ludzkie.

Wyjaśniając okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że jest to prawdopodobnie 67 – letni mieszkaniec Joachimowa. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna – najprawdopodobniej będąc pod znacznym wpływem alkoholu – samowolnie wszedł do stojącego na posesji swoich znajomych pojazdu. Samochód ten był w stanie uszkodzonym i oczekiwał tam na naprawę.

Ustalono również, że mężczyzna palił papierosy, które we wcześniejszym okresie były już przyczyną kilku zaprószeń ognia przez ww. Tożsamość zwłok jednoznacznie zostanie potwierdzona podczas przeprowadzonych badań DNA. Obecnie pracujący przy tej sprawie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?