SPIN

Otwarcie sklepu WZORCOWNIA

Aneta Borkowska piątek, 28 marca 2014, 13:19 Aktualnie, Wyróżnione

wzorcownia 2

W Siedlcach już niedługo będzie można nabyć ubrania znanych marek odzieżowych. 4 kwietnia wielkie otwarcie sklepu Wzorcownia z końcówkami kolekcji takich firm jak Zara, Bershka czy Pull &Bear.

Ubrania najbardziej znanych marek w przystępnej cenie – outlety wśród  mieszkańców polskich miast robią furorę. Teraz odzież z najlepszych galerii, nawet o 80% taniej, będą mogli nabyć siedlczanie. Nowy sklep przy ul. 11 listopada 3Wzorcownia – na początek zaproponuje wiosenną kolekcję stylowych modeli dla dorosłych i dla dzieci. W cenowym zasięgu fanów mody znajdzie się kilka tysięcy odzieżowych bestsellerów.

wzorcownia 1Z okazji otwarcia Wzorcowni, 4 kwietnia zaplanowano wyjątkowy konkurs modowy. Najbardziej zdolni styliści mogą liczyć na odzieżowe prezenty. Konkurs potrwa w godzinach otwarcia sklepu od 12.00 do 17.00. Wezmą w nim udział wszystkie osoby, które w tym dniu zdecydują się na zakupy. Ich odzieżowy wybór zostanie uwieczniony przez fotografa. Autor najlepszej stylizacji otrzyma zwrot  poniesionych kosztów.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 5 kwietnia, wówczas informacja o wygranej ukaże się w naszym portalu wraz z fotorelacją z dnia otwarcia. Wzorcownia zaprasza na udane zakupy!

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?