SPIN

sesja miejska: Kordecki chce punktu z zapytaniami od mieszkańców

Aneta Borkowska piątek, 28 marca 2014, 10:03 Aktualnie

Radny Marek Kordecki wniósł o dodanie do porządku obrad punktu: Zapytania od mieszkańców. Radny (PO) stwierdził, że skoro przewodniczący powołuje się na inne samorządy jak powiat sokołowski to w porządku obrad znajduje się tam taki punkt.

Radca prawny urzędu stwierdził, że w statucie rady miasta nie ma możliwości wprowadzenia tego punktu, bo musiałby ulec zmianie cały statut. Jest natomiast zapis, że w obradach powinien znaleźć się punkt o interpelacjach. Marek Kordecki stwierdził, że będzie wnioskować za taką zmianą.

 

4 komentarze

 1. f16 dodano 7 lat temu

  POpulista

 2. Zorro dodano 7 lat temu

  Marek to chodzi o to żeby pytania zadawali bezradni którzy chodzą na sznurku Kudelskiego a on na Tchórzewskiego. Aten ostatni robi wszystko co powie Kiernikowski i koło się zamyka . amen

 3. Mieszkańcy? Jacy mieszkańcy? Pytania? dodano 7 lat temu

  … nie ma ich w statucie… przecież.

 4. Leon dodano 7 lat temu

  Kampania do Parlamentu Europejskiego ruszyła. Obudził się (bez) Radny Kordecki i przypomniał sobie o mieszkańcach. Co robił przez tyle lat? Było złożyć, jako przewodniczący siedleckiego Pło, taki wniosek koledze Karasiowi zapewne wprowadziłby taki punkt. Weźcie się za robotę mieszacze, bo "jesień" was zweryfikuje.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?