SPIN

Spektakla „Idzie Wiosna” w ramach Teatru Smyka

Aneta Borkowska niedziela, 30 marca 2014, 11:26 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

teatr smyka caly

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 10 kwietnia o godz. 9. i 10.45 na spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Banasiów z Warszawy „Idzie Wiosna” w ramach Teatru Smyka.

Pierwsze promienie Słoneczka roztopiły śnieg i wskazały drogę posłańcom pani Wiosny. Słoneczko nie miało jednak tyle siły, żeby wysuszyć zalegające błoto. A w błotku rozpanoszył się Błotoryjec. Paskudny osobnik, który zakłada na wszystkich pułapki. Pojawili się posłańcy pani Wiosny: bocian Klekotek, żabka Rechotka i zając Sztybkobieg. Niestety Kłócili się zawzięcie, które z nich jest piękniejsze i ważniejsze. Tak zacietrzewieni powpadali kolejno w błotne pułapki. Rozzuchwalony Błotoryjec przygotował kolejne pułapki. Pierwszą na Słoneczko, a największą na Wiosnę. A potem będzie wciągał w błotko wszystkie dzieci. Zacznie od tych, które się kłócą, są przemądrzałe… Jednym słowem niegrzeczne.

Kto pokona Błotoryjca? Kto pomoże Klekotkowi, Rzechotce i Szybkobiegowi? Czy przyjdzie Wiosna?

Zgłoszenia na spektakl przyjmują Jadwiga Skup i Robert Radzikowski, tel. 25 794 31 89, tel. kom. 797 199 347 i 698 176 243.

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?