SPIN

„Jak się kochają w niższych sferach”

Aneta Borkowska wtorek, 1 kwietnia 2014, 08:00 Aktualnie, Kultura

jak sie kochaja w wyzszych sferach

Centrum Kultury i Sztuki oraz Ale! TEATR zapraszają w sobotę (12 kwietnia) o godzinie 16:30 i 19:30 na spektakl „Jak się kochają w niższych sferach”, w którym wystąpią Grażyna Wolszczak, Andżelika Piechowiak, Anna Oberc, Piotr Cyrwus, Rafał Królikowski i Piotr Polk.

Zupełnie inne spojrzenie na angielskie poczucie humoru, zabawa formą i konwencją teatralną. Symultaniczność zdarzeń, dynamiczne tempo akcji i wyrafinowane kreowanie rzeczywistości.

O spektaklu: Jak się kochają w niższych sferach to komedia omyłek jednego z bardziej uznanych twórców gatunku – Alana Ayckbourna. Autor ma w swoim dorobku ponad sześćdziesiąt sztuk przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków i wystawianych na najlepszych scenach świata. Świetne dialogi, dynamiczne tempo zdarzeń, symultaniczność akcji dodająca sztuce atrakcyjności, doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyser uznany za jednego z najlepszych warszawskich reżyserów komediowych stanowią o wyjątkowości tego projektu teatralnego.

Obsada: Teresa: Anna Oberc, Fiona: Andżelika Piechowiak, Mary: Grażyna Wolszczak, William: Piotr Cyrwus/ Waldemar Błaszczyk, Bob: Rafał Królikowski, Frank: Piotr Polk,
Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz,
Scenografia: Wojciech Stefaniak,
Kostiumy: Aneta Suskiewicz,
Stylizacja fryzur: Elżbieta Wiśniewska,
Make-up: EUROLOOK – Europejska Akademia Wizerunku,
Zdjęcia: Rafał Olejniczak,

Rezerwacje: Punkt Informacji Kulturalnej CKiS (poniedziałek- piątek 14-18.) tel. 25 794 31 89, rezerwacje grupowe: 501 756 662,
Bilety: strefa I – 90 zł, strefa II – 80 zł, strefa III – 70 zł,

źródło: CKiS oraz Ale!TEATR (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?