SPIN

III edycja Marszu dla Życia i Rodziny

Aneta Borkowska sobota, 5 kwietnia 2014, 11:24 Społeczeństwo

1 czerwca w Siedlcach odbędzie się III edycja Marszu dla Życia i Rodziny. Tegoroczne hasło przewodnie marszu to: Poświęć czas swojemu dziecku. Jak co roku, organizatorzy planują zapoczątkować marsz mszą w siedleckiej Katedrze i zakończyć go na terenie przy amfiteatrze, gdzie przewidziane są atrakcje dla dzieci i rodziców.

Warto podkreślić, że z roku na rok ta inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa. W 2011 roku marsz został zorganizowany przez mieszkańców ok. 40 miast, a w następnym roku do inicjatywy przyłączyło się ponad 100 miejscowości.

Organizatorami marszu są Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Stowarzyszenie KoLiber, Caritas, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej.  Organizatorzy marszu apelują  o wsparcie inicjatywy. Poszukiwane są osoby chętne do pomocy w organizowaniu tegorocznego marszu. Mile widziani są wolontariusze. Wszyscy zainteresowani pomocą przy organizacji marszu mogą pisać na adres marsz.siedlce@gmail.com

źródło: organizatorzy / opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?