SPIN

Piekarczyk ukradł Węglewicz po przegranej bitwie

Aneta Borkowska sobota, 5 kwietnia 2014, 21:38 Kultura

W dzisiejszym odcinku programu The Voice of Poland swoją bitwę stoczyła siedlczanka Aleksandra Węglewicz, która po przesłuchaniach wybrała drużynę Tomsona i Barona. Aleksandra zaśpiewała z duecie z Kamilem Bijosiem piosenkę „Moves Like Jagger” grupy Maroon 5.

Chłopaki co prawda do dalszego etapu wybrali Kamila, jednak Aleksandra nie odpadła, gdyż chwilę po ogłoszeniu werdyktu ukradł ją do swojej drużyny Marek Piekarczyk. Oto co powiedzieli po występie jurorzy.

Maria Sadowska: Macie lekkość w śpiewaniu, wszystko było czysto, a  jedyne zabrakło mi takiego energetycznego ciosu. Czekałam na to i się nie doczekałam. Jednak troszeczkę więcej dał mi tego Kamil i na niego bym postawiła, ale to był wspaniały show.

Marek Piekarczyk: Podziwiam was, ta gra między wami w pierwszej zwrotce, wszystkie gesty mi się podobały, pełne zawodowstwo. Ciężko wybrać, ale wybrałbym Aleksandrę,

Justyna Steczkowska: Wspaniale było na was patrzeć. Oboje byliście równi, zabrakło mi u Oli tylko tego, że mogłaś dać trochę więcej, bo masz do tego głos. Nie stawiam na nikogo, wybór zostawiam chłopakom.

Baron i Tomson: Gratulacje, jesteśmy dumni, jesteście pracowici i pełni pokory do roboty, zaskoczyliście nas. Macie lekkość wykonywania trudnych linii, byliście razem i o to chodzi. Oboje zasługujecie na to, by być w tym programie, ale dalej idziemy z Kamilem.

6 komentarzy

 1. siedlce dodano 7 lat temu

  Była lepsza

 2. marek dodano 7 lat temu

  Słowo ukradł w tytule ująłbym jednak w cudzysłów.

 3. siedlczanka dodano 7 lat temu

  uważam, że odejście z programu dobrze by jej zrobiło. od zawsze Olka była zbyt pewna siebie i nawet ludzi oglądający program zauważyli tą przesadzoną pewność wypisaną na twarzy. Moim zdaniem Olka ma za dużo denerwującej maniery. Udziwnia każdy możliwy dźwięk, co przy takim natężeniu staje się męczące. Nie przeczę, dziewczyna ma duży talent poparty wieloma godzinami ciężkiej pracy, lecz myślę, że nad pokorą i skromnością powinna popracować, bo to też bardzo istotne cechy dla artysty. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

  • y. dodano 7 lat temu

   Tak jest, w pełni się zgadzam – powinna dostać porządnego kopa od życia żeby w końcu się obudzić i trochę obniżyć poziom arogancji.

 4. ewa dodano 7 lat temu

  Bardzo mi się podobał występ Oli. Gratuluję jej.

 5. xvz dodano 7 lat temu

  Gratulacje:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?