SPIN

Kabaret Skeczów Męczących w Siedlcach

Aneta Borkowska czwartek, 10 kwietnia 2014, 09:19 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

kabaret caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 kwietnia o godz. 20. na Kabaret Skeczów Męczących w programie „Z życia niższych sfer”. Spektakl w 3D. Sala Widowiskowa „Podlasie”.

Kabaret Skeczów Męczących obchodzi w tym roku 10-letie istnienia. Lata doświadczeń na scenie sprawiły, że ich występ to gwarancja dobrej zabawy, odważnej improwizacji i energetycznego kontaktu z widownią. Najnowszy program Kabaretu Skeczów Męczących uraczy widzów nietuzinkowym żartem ubranym w nowatorską formę.

Zrealizowany z rozmachem godnym Broadwayowskich musicali spektakl, jest próbą odpowiedzi na fundamentalne pytanie „jak żyć panie premierze”? Zobaczcie, czego wartościowego można dowiedzieć się od pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, spotkajcie legendarne już postacie np. Kłaka i śrubę, w całkiem nowych odsłonach, dowiedzcie się na jakie zapomogi możecie liczyć, nawet jeśli ich nie potrzebujecie.

Przed spektaklem każdy widz otrzyma specjalne okulary, dzięki którym będzie mógł zobaczyć kabaret w 3D. Najnowsza technologia sprawi, że widzowie będą mogli głębiej doświadczać otaczającej rzeczywistości, a poprzez błyskotliwe żarty dwuwymiarowy śmiech stanie się śmiechem trójwymiarowym.

Kabaret jeszcze nigdy nie był tak blisko widza…

Bilety w cenie 50 zł oraz 40 zł (grupowe od 10 osób) do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Pułaskiego 6 oraz budynku „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?