SPIN

Poznamy najpiękniejszą kobietę ziemi siedleckiej

Beata Głozak środa, 16 kwietnia 2014, 22:32 Kultura

W piątek, 25 kwietnia o godzinie 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie koncert finałowy konkursu Miss Ziemi Siedleckiej 2014 organizowanego przez Tygodnik Siedlecki i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Nad tegoroczną edycją wydarzenia Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Siedlce.

Podczas gali finałowej zaprezentują się kandydatki z całego regionu, które rywalizować będą o koronę i tytuł Miss Ziemi Siedleckiej oraz Nastoletnia Miss Ziemi Siedleckiej 2014. Galę uświetni koncert znakomitej polskiej aktorki i piosenkarki Olgi Bończyk. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią też artyści siedleckiego zespołu PeterBeth – Izabela Radzikowska i Piotr Gozdek, którzy w ostatnim czasie zachwycili jurorów programu Must Be The Music – Tylko Muzyka emitowanego na antenie telewizji Polsat.

Rezerwacje i bilety są już dostępne są w Punkcie informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 – zapraszamy.

4 komentarze

 1. y. dodano 7 lat temu

  Nie poznamy najpiękniejszej, ale poznamy miss wybraną przez jury 🙂 Najpiękniejsze to się nie bawią w takie głupoty 😉

  • :) dodano 7 lat temu

   hehehe, brawo, celna uwaga

 2. siedlce dodano 7 lat temu

  Sorki ale też się pod tym podpisuje dodam najbardziej wartościowe…

 3. obserwator dodano 7 lat temu

  Targi próżności. piękne kobiety z pięknym uduchowionym wnętrzem i tak tu nie występują ale wielu mężczyzn tym się bawi co ma a może ich to kręci, muszą się dowartościować he he he

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?