SPIN

Koncert Grupy Muzycznej LIMBOS

Aneta Borkowska niedziela, 20 kwietnia 2014, 09:45 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

limbos caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 27 kwietnia o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert Grupy Muzycznej LIMBOS „Ciepłe i kolorowe melodie światowe” w ramach ósmej edycji „Tematów muzycznych, których słucha świat”.

Grupa Muzyczna „LIMBOS” koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy – instrumentaliści oddani muzyce z wielką pasją. Grupa LIMBOS prezentuje instrumentalne i wokalno-instrumentalne wersje wybranych utworów, pod cyklicznym hasłem: Tematy Muzyczne Których Słucha Świat. Muzycy LIMBOS posiadają zróżnicowany repertuar oparty na szeroko pojętej historii muzyki z Polski, Europy i całego świata. Wielkie dzieła wybitnych kompozytorów, odważnie zinstrumentowane i zaadaptowane na potrzeby niewielkiej grupy muzycznej, stawiają artystów przed ogromnym wyzwaniem.

Koncerty Grupy Muzycznej LIMBOS, to gwarancja dostarczenia publiczności bardzo dobrych, satysfakcjonujących wszystkich słuchaczy doznań artystycznych. Program jest tak skonstruowany, że zawsze są prezentowane uznane w świecie, legendarne przebojowe utwory muzyki klasycznej, jazzowej, latynoskiej, bluesowej i rockowej. Dobór efektownego repertuaru, dobre tempo koncertu, profesjonalne prowadzenie programu, no i oczywiście wirtuozi – muzycy, artyści grający z wielką pasją – to zawsze bardzo podoba się publiczności.

Grupa Muzyczna LIMBOS wystąpi w składzie:
Piotr Franczuk – gitara,
Grzegorz Matwiejczyk – syntezator,
Marcin Kożuchowski – wokal,
Wiesław Miadziółko – lider, perkusja,
Justyna Chojecka – prowadzenie,

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz przy ul. Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?