SPIN

UWAGA: Od niedzieli zmiany w rozkładzie pociągów

Aneta Borkowska czwartek, 24 kwietnia 2014, 18:01 Aktualnie

Od 27 kwietnia do 14 czerwca w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Na linii średnicowej dalekobieżnej kontynuowane będą prace konserwacyjne związane z wymianą nawierzchni torowej na moście średnicowym i spowodują duże zmiany w kursowaniu pociągów. Ruch pociągów na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna będzie prowadzony po jednym czynnym torze.

Ze względu na ograniczenia w przepustowości linii średnicowej na czas remontu część pociągów będzie rozpoczynać i kończyć bieg na stacji Warszawa Wschodnia, w tym przyspieszone pociągi do Siedlec i Łukowa.

Na linii nr 2 Warszawa – Łuków wystąpią kilkudniowe utrudnienia w kursowaniu pociągów:
–  ruch pociągów będzie prowadzony jednotorowo na odcinku Mrozy – Kotuń w dniach 14-15 maja oraz 27 maja. Wybrane pociągi relacji Warszawa – Siedlce będą kursowały w skróconej relacji do/z stacji Mrozy;
–  na odcinku Kotuń – Siedlce w dniach 12-13 maja oraz 22,23,26 maja wybrane pociągi będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy.

Na linii nr 31 Siedlce – Czeremcha ruch pociągów będzie prowadzony jednotorowo na odcinku:
– Siedlce – Niemojki w dniach 19 maja od godz. 7. do 23.05,
– Niemojki – Platerów w dniach 2-6 czerwca w godz. 7-15.

źródło: Koleje Mazowieckie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?