SPIN

Węglewicz dalej walczy w „The voice of Poland”

Aneta Borkowska sobota, 26 kwietnia 2014, 21:38 Kultura

Dzisiaj w programie „The voice of Poland” jurorzy wybierali ze swoich grup po cztery osoby, które będą śpiewały w odcinkach „na żywo”. Dwie wskazane przez jurorów osoby przechodziły od razu, kolejne dwie musiały zapewnić sobie miejsce w finałowej grupie śpiewem.

Przypomnijmy, że w tej edycji programu bierze udział siedlczanka Aleksandra Węglewicz, która najpierw trafiła do grupy Tomsona i Barona, a później skradł ją do siebie Marek Piekarczyk. Aleksandra zaśpiewała dzisiaj piosenkę Beyonce „Impossible”, która dała jej miejsce w najlepszej czwórce w swojej grupie.

Piekarczyk po jej występie powiedział: „Aleksandra… eh… piękna kobieta…(i po chwilowej przerwie) … jedyny człowiek któremu jestem dalej potrzebny to Aleksandra”. Potem do ucha powiedział jej, że cieszy się, że jest z nim, ale ma przerąbane, bo nie wie z kim się zadała.

Teraz przed uczestnikami rozpoczną się odcinki „na żywo” i o dalszym udziale w programie będą decydowali nie tylko jurorzy, ale także widzowie. Trzymajmy kciuki za „naszą” Aleksandrę.

 

4 komentarze

 1. ble ble ble dodano 7 lat temu

  Cały jej występ,

 2. . dodano 7 lat temu

  bardzo fajna dziewczyna. powodzenia!

 3. ula dodano 7 lat temu

  powodzenia!!

 4. Marcela dodano 7 lat temu

  Kibicuję Jej i trzymam kciuki żeby wygrała. Powodzenia. 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?