SPIN

Siedlczanie zgarniają 3 punkty w meczu ze Zniczem

Beata Głozak niedziela, 27 kwietnia 2014, 21:04 Sport

Dopiero w 78. minucie zawodnicy MKP Pogoni Siedlce pokonali bramkarza Znicza Pruszków i zdobyli jedyną bramkę w tym spotkaniu. Jej strzelcem był Cezary Demianiuk.

Podopieczni trenera Daniela Purzyckiego już w pierwszej połowie meczu mieli kilka szans na objęcie prowadzenia. Pierwszej, w 5. minucie po podaniu Dziubińskiego nie wykorzystał Demianiuk, a w 24. minucie po podaniu Demianiuka, czysty, ale zbyt lekki strzał oddał Samuelson Odunka. 3. minuty po rozpoczęciu drugiej połowy przed kolejną szansą stanął ponownie Cezary Demianiuk tym razem po podaniu Krystiana Wójcika, ale ostatecznie piłka minęła prawy słupek bramki pruszkowian. Bliski zdobycia bramki był w 55. minucie także Łukasz Ratajczak, ale dopiero w 78. prowadzenie zapewnił biało-niebieskim Cezary Demianiuk.

Po dzisiejszym spotkaniu Pogoń nadal prowadzi w tabeli II ligi gr. wschodniej wyprzedzając Siarkę Tarnobrzeg o 2 pkt., ale mając o jeden mecz rozegrany mniej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?