Siatkarze i piłkarze na tarczy

Beata Głozak sobota, 3 maja 2014, 22:50 Aktualnie

Dzisiejszej soboty nie będą dobrze wspominać ani zawodnicy KPS-u Siedlce, ani MKP Pogoni Siedlce. Obie drużyny ze swoich meczów wróciły na tarczy. Pogoń zanotowała największą w tym sezonie porażkę, a KPS znowu przegrał do 0.

Zawodnicy MKP Pogoni Siedlce jeszcze nigdy w tym sezonie nie odnotowali tak wysokiej porażki. Podopieczni trenera Daniela Purzyckiego ulegli w wyjazdowym spotkaniu z Legionovią Legionowo aż 1:5. Jedynego gola dla „biało-niebieskich” zdobył w 34. minucie Samuelson Odunka. Autorami bramek dla gospodarzy byli Dawid Ryndak (14. minuta), Antonio Calderón (35. minuta), Adam Czerkas (42. minuta), Kamil Tlaga (69. minuta), Sebastian Janusiński (89. minuta).

Przegraną na swoim koncie zanotowali także siatkarze. W trzecim finałowym meczu z Camperem Wyszków podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego ulegli 0:3 (20:25, 19:25, 18:25). Rozgrywki toczą się do trzech zwycięstw, a stan rywalizacji w meczach wynosi 2:1 dla Wyszkowa.