SPIN

Premiery w NoveKino od piątku

Aneta Borkowska wtorek, 6 maja 2014, 08:41 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na cztery nowości, które będzie można oglądać już od 9 maja. Na kinomaniaków czekać będzie: „Rio 2″, „Sąsiedzi”, „Transcendencja”, „Violetta: Koncert”.

Rio 2

Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.

reżyseria: Carlos Saldanha,
scenariusz: Carlos Saldanha, Don Rhymer,
gatunek: animowany/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: Brazylia, USA,
rok produkcji: 2014,

Sąsiedzi

Film opowiada o rywalizacji między członkiem bractwa uczelnianego oraz zwykłym ułożonym mieszkańcem okolicy.

reżyseria: Nicholas Stoller,
scenariusz: Andrew J. Cohen, Brendan O’Brien,
aktorzy: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

Transcendencja

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich – Will (Johnny Depp) – ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

reżyseria: Wally Pfister,
scenariusz: Jack Paglen,
aktorzy: Johnny Depp, Rebecca Hall, Paul Bettany,
gatunek: dramat/science-fiction,
kraj produkcji: Chiny, USA, Wielka Brytania,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 120 minut,

Violetta: Koncert

Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, co dokładnie działo się podczas występów na żywo, jak ich idole spędzali wolny czas między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani „Violetty” zobaczą Martinę Stoessel oraz Jorge Blanco i inne gwiazdy serialu w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie będą mogli poznać kulisy trasy koncertowej oraz poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.

aktorzy: Martina Stoessel,
gatunek: dokument/muzyczny,
kraj produkcji: Argentyna,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 90 minut,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?