SPIN

Piekarczyk zdecydował. Aleksandra jest w półfinale!

Beata Głozak sobota, 10 maja 2014, 20:44 Kultura

W kolejnym odcinku „na żywo” programu „The Voice of Poland” emitowanym w telewizyjnej Dwójce siedlczanka wykonała utwór „Jezioro szczęścia” z repertuaru zespołu Bajm. Tym razem o dalszej obecności Węglewicz w programie nie zadecydowali telewidzowie a jej trener – Kieruję się uczuciami – stwierdził Piekarczyk. 

Aleksandra, członkini chóru Sound’n’Grace będąca w grupie Marka Piekarczyka swoim występem zrobiła duże wrażenie na trenerach, którzy docenili to, że wykonała utwór w całkowicie nowej wersji.

– No ja myślę, że widzowie będą mieli gorące wspomnienia z Twojego wykonu. W niczym nie przypomniało to oryginału i bardzo dobrze. Wykonałaś to po swojemu i dziękuję Ci za to – stwierdziła Justyna Steczkowska.

– Wszystko jest na scenie ważne, po to żeby pokazać co naprawdę jest w takiej Aleksandrze. Pokazałaś jaka jesteś. Myślę, że pokazałaś jaką jesteś doskonałą artystką – powiedział wzruszony jej występem Marek Piekarczyk.

Tym razem to nie głosami telewidzów, a decyzją swojego trenera Marka Piekarczyka Aleksandra awansowała do kolejnego etapu programu.

– Kieruję się uczuciami. Więcej wzruszeń dała mi Aleksandra – stwierdził krotko muzyk.

Komentarze (1)

  1. Marcela dodano 7 lat temu

    Brawo Dla Ciebie Olu ! 🙂 Trzymam za Ciebie kciuki i myślę ze masz szansę aby przejść do finału .Bardzo Tobie kibicuję. Pan Marek podjął dobrą decyzję zabierając Cię do półfinału. Zaśpiewałaś pięknie i również tak wyglądałaś. 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?