SPIN

Turniej szachowy pamięci Leszka Gadomskiego

Aneta Borkowska środa, 14 maja 2014, 17:39 Sport

Już 22 maja (czwartek) odbędzie się IV Otwarty Turniej w szachach błyskawicznych P-10 „KaroChess’2014”. Turniej, który rozpocznie się o godzinie 15:30. jest upamiętnieniem św.p. dr inż. Leszka Gadomskiego Rektora Collegium Mazovia. Organizatorami turnieju są: Klub Sportowy Collegium oraz Klub Szachowy „SKOCZEK”.

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo gry będzie wynosić 10 minut na partię dla zawodnika. Impreza odbędzie się w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa przy ul. Sokołowskiej 161 sala A4. Zgłoszenia (do 22 maja) e-mailem slawkurp@uph.edu.pl

W przypadku posiadania wolnych miejsc można będzie się zapisać także bezpośrednio u organizatorów przed turniejem, najpóźniej do godziny 15.45.

Wszelkie pytania odnośnie imprezy można kierować na numery telefonów: 512 326 543 – Mirosław Symanowicz, sprawy organizacyjne oraz 668 212 576 – Sławomir Kurpiewski, zapisy i sprawy sędziowskie.

2 komentarze

  1. czytelnik dodano 7 lat temu

    O ile pamiętam , to nieodżalowany p. Leszek Gadomski patronował Brydża towarzyskiego i sportowego , który jest zanikającą formą intelektualną w Siedlcach, ze szkodą dla zainteresowanych. Wszechobecne Szachy w Siedlcach, patronował prezydent Kudelski .

    • Ula dodano 7 lat temu

      A cóż w tym złego. Ta sama partia…;)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?