SPIN

Koncert „Gramy dla Mamy”

Aneta Borkowska wtorek, 20 maja 2014, 13:28 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

dla mamy caly

W poniedziałek (26 maja) o godz. 19. na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się koncert z okazji Dnia Matki pt. „Gramy dla Mamy” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach pod dyrekcją por. Dariusza Kaczmarskiego.

Wykonywanej na żywo muzyce towarzyszyć będą soliści: Gabriela Kardacz,Ewa Siembida, Natalia Koperkiewicz, Marcin Sójka i Robert Protasewicz.

Koncert „Gramy dla Mamy” to niezwykłe wydarzenie – muzyka lat 50., 60. i 70. przygotowana specjalnie z myślą o Dniu Matki. W ciekawej kreacji scenicznej muzycy i soliści zaprezentują polską i zagraniczną muzykę rozrywkową w nowych aranżacjach. Podczas koncertu będzie możnausłyszeć nowe brzmienie takich utworów jak m.in. „List do Matki” jak również przeboje zespołu Abba czy wiązankę melodii filmowych. Ponadto w koncercie wiele znanych i lubianych utworów muzycznych, które artyści przygotowali specjalnie z okazji wyjątkowego święta jakim jest „Dzień Matki”.

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?