SPIN

XXXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej

Aneta Borkowska wtorek, 20 maja 2014, 08:50 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

24 maja w Siedlcach już po raz 33 zagości Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej. Impreza ta, która przez wiele lat, czyniła z Siedlec w majowe, festiwalowe dni, harcerską stolicę Polski, po raz kolejny zaprasza wszystkich, którym harcerska piosenka kojarzy się z najlepszą przygodą życia, a także tych, którzy jeszcze nie znają zapachu namiotowego płótna.

Organizatorzy, czyli Hufiec ZHP „Podlasie” im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach przygotowali niezwykle interesujący program. W sobotę już od godziny 16. rozpoczną się w sali „Podlasie” przesłuchania konkursowe. Około godz. 20. zostaną ogłoszone wyniki, oraz odbędzie się koncert finalistów. Zakończeniem estiwalu będzie koncert zespołu „Wszyscy byliśmy harcerzami”.

Festiwalowi tradycyjnie już towarzyszyć będzie zlot drużyn harcerskich, którym w tym roku odbywać się będzie w liceum im. Królowej Jadwigi.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w festiwalu zapraszamy do odwiedzenia strony hufca „Podlasie” – www.zhppodlasie.pl.

źródło: pwd. Andrzej Ryś – zespół promocji i wizerunku Hufca ZHP „Podlasie” w Siedlcach

4 komentarze

 1. effie dodano 7 lat temu

  Tak trzymać ! Cieszę się , że Festiwal Piosenki Harcerskiej wraca jako cykliczna Impreza do Siedlec po lataaaach nieobecności. Tylko dlaczego nie na Amfiteatrze? Czuwaj !

 2. wrócił dodano 7 lat temu

  kilka lat temu!
  Dlaczego nie na amfiteatrze?

 3. Aania dodano 7 lat temu

  Szkoda ze nie w amfiteatrze , on tam miał swój urok – a możne nastąpi zmiana PROSIMY !

 4. nie w amfiteatrrze dodano 7 lat temu

  Nie w amfiteatrze, bo chyba nie przychodzi widzów więcej niz sto.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?