SPIN

UWAGA: Rozbiórka kładki nad torami

Aneta Borkowska środa, 21 maja 2014, 08:42 Aktualnie

W najbliższy poniedziałek (26 maja) o godz. 7. zostanie zamknięta dla ruchu pieszego kładka biegnąca przez tory, a łącząca ulice Kilińskiego i Składową. W tym terminie rozpocznie się jej rozbiórka. 

źródło: UM Wydział Dróg

5 komentarzy

 1. Anonimowus dodano 7 lat temu

  a czy ta kładka nie jest zabytkowa?

 2. a piesi? dodano 7 lat temu

  A przejście dla pieszych jak ???

  • xxx dodano 7 lat temu

   A przejście ma być w miejscu starego przejścia naziemnego – czyli tam gdzie kiedyś kończyły się (lub zaczynały – w zależności z której strony patrzeć:)) perony. Od strony mostu Garwolińskiego. Dzisiaj 'budowlańcy' montowali tam ogrodzenia i jasno stwierdzili, że to będzie teraz przejście. Z jednej strony będzie się wychodzić na ten nowy budynek a z drugiej strony na nieoficjalny parking po żółtej hali. Można powiedzieć, że przynajmniej na chwilę zalegalizują te przejście, gdzie codziennie cała masa ludzi przechodzi z jednej strony torów na drugą.

   pozdrawiam

   • kiti dodano 7 lat temu

    nie do końca 🙂
    idąc od Zbrojnej przy parkingu – końcówką peronu 3go, potem przejść cały peron drugi do przejścia podziemnego. tak wynika z wyznaczonego "obejścia".

    więc nie jest zalegalizowane przejście przez pierwszy peron (nadal satka i zakaz wejścia). chore…

 3. piotr dodano 7 lat temu

  Czy Panie mogły by zamieścić plan przejścia tymczasowego dla pieszych? Sama informacja o zamknięciu kładki to żadna nowina.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?