SPIN

Doszła daleko, ale nie wygrała

Beata Głozak sobota, 24 maja 2014, 20:09 Kultura

Siedlczanka Aleksandra Węglewicz, członkini chóru Sound’n’Grace walczy o miano najlepszego głosu w kraju. W telewizyjnej „Dwójce” trwa finał programu „The Voice of Poland”.

– Ma swoje zdanie, to nie jest dziewczyna, którą można manipulować – powiedział o Aleksandrze jej trener Marek Piekarczyk. Siedlczanka wyszła na scenę jako pierwsza i zaśpiewała utwór „Magiczne słowa”. O tym czy wygra program zadecydują tylko głosy telewidzów.

– Mam słabość do tego utworu i mam słabość do Ciebie. Nieważne jaki utwór wykonasz zawsze mi się podobasz – powiedzieli Tomson i Baron. – Nie chciałaś wykonać tej piosenki, ale czy byłby lepszy utwór, żeby wyznać te słowa mężczyźnie, którego kochasz? – zapytał Marek Piekarczyk.

Kilkadziesiąt minut po swoim solowym występie Aleksandra zaśpiewała w duecie z Edytą Górniak utwór „Nie zapomnij mnie”.

aktualizacja: Mimo że bardzo dobre, występy Oli nie przekonały telewidzów, którzy zadecydowali, że z czwórki finalistów odpadnie właśnie Aleksandra Węglewicz. Na pożegnanie z programem siedlczanka wykonała utwór razem ze swoim trenerem.

8 komentarzy

 1. matti dodano 7 lat temu

  Szkoda, że się nie udało. 🙁

  • Ale i tak była świetna dodano 7 lat temu

   ten duet z Edyta udowodnił ,że ma wielki ,wspaniały głos ,gratulacje 🙂

 2. jogurt dodano 7 lat temu

  "bardzo dobre (…) występy"? Skąd u autorki ta tak kategorycznie wyrażona pewność?

 3. Anonim dodano 7 lat temu

  Myślę, że Edyta zdominowała(!) ten występ i dlatego Ola nie przeszła dalej…szkoda

  • jk dodano 7 lat temu

   Bez przesady. Nie przeszła, bo zabrakło głosów. Tutaj nie ważny talent, a mobilizacja znajomych, przyjaciół, u nas dodatkowo wszystkich siedlczan i ewentualnie fanów, których dany uczestnik rozpala na tyle, by ci wysłali wspaniałomyślnie i dobrowolnie sms warty ponad 3zł. Który z tych czynników zawinił? Nie wiadomo.

 4. :) dodano 7 lat temu

  Nie znam się na tyle żeby ocenić ten występ
  ale jeśli jest "dobra" ktoś na pewno ja zauważył,
  a jeśli nie to nie.
  Przekonamy się w najbliższym czasie.
  Pannie Węglewiczównie życzę sukcesów.

 5. ciemnoludek dodano 7 lat temu

  Awans do finałowej czwórki to wielki sukces Oli. Jednak w tej czwórce konkurenci byli od niej wyraźnie lepsi. Ale na gratulacje zasłużyła.

 6. anik dodano 7 lat temu

  To tylko (i aż) program w TV. Jakiś etap. Pani Aleksandra jest młoda. Zdolna. Wszystko przed nią. Doszła do finału. Pokazała swoje możliwości. Tak trzymać! Do przodu Pani Aleksandro 🙂 Życzę powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?