SPIN

Rugby: „Część zespołu przeszła obok meczu”

Beata Głozak sobota, 24 maja 2014, 18:50 Sport

Siedleccy rugbiści nie będą dobrze wspominać dzisiejszego dnia. W meczu z Budowlanymi podopieczni trenera Stanisława Więciorka przegrali aż 20:59 (13:26).

To już kolejna, czwarta z rzędu porażka siedlczan, którzy dzisiaj musieli uznać wyższość łodzian w każdym elemencie gry.

– Ja mogę zrozumieć przewagę taktyczną, motoryczną drużyny Budowlanych Łódź, bo są od nas lepsi, ale pozostaje ambicja i walka o honor – powiedział w rozmowie z nami szkoleniowiec Awenty Pogoń. – Niestety nie wszyscy moi zawodnicy podęli te walkę, bo paru zawodników starało się bardzo. Część zespołu przeszła obok meczu i to bardzo boli. Łódź była zespołem lepszym w większości elementów, ale pozostaje ambicja: szarża, obrona czego nam zabrakło.

Dzisiejsze spotkanie było ostatnim rozegranym przed własną publicznością. za dwa tygodnie siedlczanie zostaną podjęci przez zespół Ogniwa, a potem zacznie się faza play-offów.

– Nie wiem czy będziemy mieć nowych zawodników, na razie co chwila ktoś ma kontuzję, nie wiem. Trudno mi wyjaśnić to zjawisko. Nie wiem co dzieje się z tym zespołem – powiedział Więciorek.

Punkty dla Pogoni: Tomasz Gasik (10 pkt.), Tomasz Gołąb (5 pkt.), Mateusz Lament (5 pkt.)

4 komentarze

 1. kibic dodano 9 lat temu

  Jeśli sztab szkoleniowy źle przygotowuje drużynę to się nie ma co dziwić, że doznają kontuzji. Czas zacząć zmiany drogi MKS-ie!!

 2. ha ha dodano 9 lat temu

  zespół i trenerzy się wypalili

 3. kibic 2 dodano 9 lat temu

  Faktycznie, najwyższy czas na zmiany.

 4. eeeeeee dodano 9 lat temu

  my tu gadu gadu a naroj miesza 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?