SPIN

Siedlecki duet w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”

Beata Głozak niedziela, 25 maja 2014, 20:21 Kultura

Duet PeterBeth z Siedlec, czyli Izabela Radzikowska i Piotr Gozdek wystąpią za chwilę w finale programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Dzisiaj o ich przyszłości zadecydują w głosowaniu smsami sami telewidzowie.

Siedlczanie wykonali utwór „Titanium” z repertuaru Davida Guetty, którym wcześniej w przesłuchaniach zapewnili sobie udział w programie i dostali od jurorów MBTM 4 razy „tak”.

– Bardzo jesteście zdolni i czekam żebyście zabrali się za robienie własnej muzyki – powiedziała po ich występie Elżbieta Zapendowska. – Zazdroszczę Wam, że jesteście tacy piękni i młodzi. Jesteście super – dodał wokalista Comy Piotr Rogucki. – Jesteście piękni i bardzo słodcy. Jest między Wami niesamowite porozumienie – skomentowała występ duetu Kora.

Pozytywne komentarze jurorów tuż po występie siedlczan nie zapewniły im niestety miejsca w ścisłym finale. Głosami telewidzów przeszli do niego inni wykonawcy: zespół hip-hopowy Sachiel (zwyciężyli) i duet Dharnim i K-Leah.

3 komentarze

  1. siedlce dodano 7 lat temu

    BRAVO. dla mnie Iza lepiej od Oli.

  2. jk dodano 7 lat temu

    Szkoda, ale na pewno się dobry występ.

  3. y. dodano 7 lat temu

    Zapendowska uderzyła w samo sedno – precz z odtwórstwem. Jak się ma talent to się robi swoje. Jak się nie robi to się nie ma talentu tylko ćwiczy rzemiosło.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?