SPIN

Zatrzymany do odbycia kary

Aneta Borkowska czwartek, 29 maja 2014, 16:05 Kronika Policyjna

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali wczoraj (28 maja) 26 – letniego siedlczanina poszukiwanego przez sąd do odbycia karu 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione uprzednio przestępstwa.

Tutejsza komenda przed trzema tygodniami została powiadomiona, że 26 – letni mieszkaniec Siedlec w wyznaczonym terminie dobrowolnie nie stawił się w Zakładzie Karnym, gdzie miał odbyć zasądzoną mu przez sąd karę pozbawienia wolności w wymiarze dwóch i pół roku za popełnione uprzednio przestępstwa. Mężczyzna ten wcześniej wielokrotnie notowany był przez tutejsza komendę za włamania i kradzieże. Zajmujący się ta sprawą policjanci ustalili, że ww. wiedząc, iż będzie poszukiwany opuścił miejsce zamieszkania.

Funkcjonariusze ustalili jednak, że przebywa on w Siedlcach w wynajmowanym przez swoją partnerkę mieszkaniu. Po ustaleniu jego adresu poszukiwany został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziono go do Zakładu Karnego.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?