SPIN

Rozbiórka kładki nad torami

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 czerwca 2014, 19:20 Ostatnie galerie

Tydzień temu rozpoczęła się rozbiórka kładki biegnącej przez tory, a łączącej ulice Kilińskiego i Składową. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z rozbiórki oraz aktualne zdjęcia prac przy budowie tunelu.

7 komentarzy

 1. tubylec dodano 7 lat temu

  No cóż , do pięknych budowli miasta nigdy nie należała, ale lubiłem stawać na niej podczas przejazdu parowozów

 2. mickiewicz dodano 7 lat temu

  Glopki. Rozebrac mogli na koniec prac. Teraz po blocie trzeba zapierd…. .tak 2 lata. Nowe przejscie szybko bzdury ! Byle utrudnić zycie.

  • Anonim dodano 7 lat temu

   Tak… Bo co z tego, że aby skończyć trzeci peron, trzeba najpierw usunąć podpory kładki, które to uniemożliwiają. Wszystko robią na złość…

 3. Mieszkaniec dodano 7 lat temu

  W taki sposób niszczymy naszą historię

 4. emil myrcha dodano 7 lat temu

  Kładka była całkiem ładnym elementem architektury kolejowej. Niestety, kiedy ktoś się nie zna, a do tego posiada takie poczucie estetyki, że za szczyt dobrego smaku uważa plastikowe okna, kostkę bauma i jelenia na rykowisku, to rzeczywiście może taka kładka wydać mu się brzydotą. W całym cywilizowanym świecie ludzie starają się zachować jak najwięcej elementów z przeszłości, bo wiedzą, że służy to m.in. budowaniu tożsamości społecznej. U nas achy wzbudza pseudonowoczesność w wydaniu odpustowym.

 5. Renata R. dodano 7 lat temu

  Szkoda kładki a tunel w tym miejscu to porażka. Wyjaśnienie na:
  www.facebook.com/pages/Per%C5%82a-Wschodu/224128201131268

 6. Pawelzsiedlec dodano 7 lat temu

  Wszystko zniszczą.
  Tunel tylko komplikuje ruch. Nierozsądna inwestycja. Na skrzyżowaniu Wojskowej i 3Maja można było zrobić rondo, jak i na skrzyżowaniu Torowej i Buczyńskiej, gdzie jest ku temu mnóstwo miejsca. Więcej na temat:
  http://www.perlawschodu.keed.pl/

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?