SPIN

Awansowali – chcą podziękować. Biało-niebiescy spotkają się z kibicami

Beata Głozak niedziela, 8 czerwca 2014, 13:40 Aktualnie

W najbliższą środę o godz. 18. w Galerii Siedlce Miejski Klub Piłkarski „Pogoń” Siedlce spotka się ze swoimi kibicami. Powód? Awans do I ligi. Siedleccy piłkarze zapewnili sobie występy na pierwszoligowych stadionach 1. czerwca wygraną z Siarką Tarnobrzeg.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

5 komentarzy

 1. Siedlczanin - racjonalista dodano 7 lat temu

  Serdecznie gratuluję naszym piłkarzom awansu. Mam tylko nadzieję, że wymogi infrastrukturalne (bo podobno takie istnieją) nie staną na przeszkodzie uzyskania licencji na grę w 1 lidze. Pozdrawiam.

 2. co to za "mądry" pomysł? dodano 7 lat temu

  kto to wymyślił??? to co..podziękowanie podziękowaniem a później kibice idźcie robić zakupki!!??a nie można było na stadionie?

  • do wyżej dodano 7 lat temu

   Feta na stadionie była poniżej krytyki, totalna amatorka. Brak pomysłu i zamysłu. Dziewczyna (która nota bene za nieumiejętność rapowania oraz jakiejkolwiek konferansjerki nie powinna już nigdy więcej dostać mikrofonu w ręce) przekrzykiwała Materskiego, który też nie wiedział co dokładnie mówić i robić w zaistniałej sytuacji. Żadnych serpentyn, petard, czegokolwiek, nawet w skromnej, niskobudżetowej wersji. Przedstawianie piłkarzy i ludzi z kierownictwa klubu też odbywało się bez żadnego pomyślunku i zorganizowania. Kto za to odpowiadał? Garniemy się do zaplecza Ekstraklasy, ale myślenie niektórych osób zostało jeszcze nawet nie w drugiej, a w trzeciej lidze.

 3. do organizatorów dodano 7 lat temu

  feta w galerii dla kibiców? powodzenia pikniki i gimbaza. zajmujcie miejsca na schodach ruchomych hahahahaha

 4. on dodano 7 lat temu

  Kazda incjatywa promujaca ten sport jest dobra a moze uda sie Pana Strusa zachecic do wiekszego angazu srodkow finansowych w sport….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?