SPIN

Spektakl „Długi łykend”

Aneta Borkowska wtorek, 10 czerwca 2014, 19:34 Aktualnie, Kultura

dlugi weekend caly

W poniedziałek (16 czerwca) o godzinie 17:30 i 20. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Długi łykend” w obsadzie z Piotrem Cyrwusem, Markiem Siudymem, Mają Berełkowską i Katarzyną Zak.

Długi łykend” to klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają/nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu. Czwórka ta spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski. To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? W mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli odezwą się membrany hipokryzji i dzikiego szaleństwa. Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń, nienawiść, zazdrość? Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia…?

Bilety na spektakl są dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (tel. 25 794 31 89).

Bilety: Strefa I – 80zł, Strefa II – 70zł, Strefa III – 60zł

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?