SPIN

I liga! I liga! MKP! Piłkarze spotkali się z kibicami

Beata Głozak środa, 11 czerwca 2014, 23:45 Sport

Z ponad setką kibiców piłkarze i zarząd klubu MKP Pogoni Siedlce uczcili dzisiaj awans zespołu seniorów do I ligi. Zebrani na Placu Bankowym przed siedlecką galerią siedlczanie i sportowcy śpiewali i cieszyli się jak dzieci z tego historycznego wydarzenia.

Poza spotkaniem z beniaminkiem I ligi kibice poznali niemal wszystkie grupy młodzieżowe grające w klubie, a sponsorom wręczono klubowe gadżety. Owacyjnie witany był trener drużyny, siedlczanin i wychowanek Pogoni Daniel Purzycki, a także obecni zawodnicy Robert Kwiatkowski i Marcin Paczkowski. W publiczność powędrowały piłki, a po zakończeniu oficjalnej części biało-niebiescy rozdali swoje koszulki.

– Najważniejsi dzisiaj są zawodnicy, którzy osiągnęli ten awans – powiedział w rozmowie z nami szkoleniowiec drużyny. – Bywały chwile trudne, ale absolutnie nie były to chwile zwątpienia. Myślę, że wspólnymi siłami łącznie z miastem, zarządem i prezesem klubu doszliśmy do tego żeby wywalczyć ten awans – dodał. – Ten sezon był równy w naszym wykonaniu aczkolwiek przytrafiały się nam mecze, w których traciliśmy sporo bramek  i na pewno jest to doskonały materiał do analizy. Wiemy ile musimy poprawić. Czy ochłonąłem po awansie? Jak oglądam te skróty meczu z Siarką, za każdym razem te emocje gdzieś wracają i jest to niesamowite, bo jako siedlczanin zdaję sobie sprawę z ogromnego sukcesu jakiego dokonaliśmy – stwierdził Purzycki.

Od dzisiaj zawodnicy zaczęli urlopy. Program okresu przygotowawczy jest już, jak zdradził trener praktycznie dopięty. Przypomnimy, że od trzech dni piłkarski klub nie ma prezesa. O reelekcję nie ubiegał się Jacek Kozaczyński, a członkowie zarządu nie potrafili wybrać nikogo na jego miejsce. Po dwóch zgromadzeniach: w poniedziałek i wtorek kolejne odbędzie się jutro.

Zdjęcia ze spotkania

3 komentarze

  1. Ryszard dodano 7 lat temu

    Wielkie dzięki dla siedleckich sportowców piłki nożnej. Sportowe spotkanie nadzwyczaj udane – ogromne gratulacje dla pomysłodawców imprezy. Zawodnikom, trenerom i całemu gronu ludzi, którzy pracowali na ten sukces ( a przede wszystkim Jackowi Kozaczyńskiemu ) wyrazy szczególnej podzięki. Jestem z Wami.

  2. aaa dodano 7 lat temu

    Serdeczne gratulacje przede wszystkim dla DANIELA PURZYCKIEGO!!!!!

  3. fanki dodano 7 lat temu

    Co z sportowcy !!! Wow. Buziaki dla Was.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?