SPIN

Meditrans otrzymał znak „Teraz Polska”

Aneta Borkowska środa, 11 czerwca 2014, 13:53 Aktualnie

Stacja Pogotowia Ratunkowego RM-Meditrans z Siedlec została nagrodzona w XXIV edycji Konkursu „Teraz Polska” za usługę ratownictwa medycznego. Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny, a nagrody w konkursie przyznaje Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.

Gala odbyła się 9 czerwca w Teatrze Wielkim podczas którego Kapituła konkursu nagrodziła 15 produktów, 2 przedsięwzięcia innowacyjne, 5 samorządów oraz 8 usług. W tym usługę ratownictwa medycznego świadczoną przez Pogotowie Ratunkowe z Siedlec.

Leszek_Szpakowski–  To dla nas zaszczyt szczególnie, że otrzymaliśmy to wyróżnienie jako pierwsze pogotowie ratunkowe w kraju. Chciałem powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich kilku lat słyszeliśmy w mediach ogólnopolskich informacje na temat różnych stacji pogotowia, które nie napawały optymizmem, że pogotowie zawiniło, że nie dojechało na czas, że ktoś zmarł. Chciałem pokazać, że są w Polsce te działające sprawnie i spełniające najwyższe standardy. Stąd pomysł aby poddać się weryfikacji niezależnego gremium, którym jest kapituła konkursu „Teraz Polska”. Myślę, że tym Godłem, które otrzymaliśmy,  potwierdziliśmy że jesteśmy w ścisłej czołówce ratownictwa medycznego – mówi Leszek Szpakowski, dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Siedlcach.

Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Do chwili obecnej Kapituła Konkursu wyłoniła prawie 500 Laureatów, którzy w dowód uznania otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”. Laureat może posługiwać się godłem „Teraz Polska” przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

źródło: RM-Meditrans /opr. ab

3 komentarze

  1. znam go dodano 7 lat temu

    znam tego gościa. nie był nigdy pozytywny.

  2. rrrr dodano 7 lat temu

    porozmawiajcie z pracownikami,którzy od kilku lat nie dostali podwyżki

  3. gość dodano 7 lat temu

    tak podwyżki to tam nigdy nie było

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?