SPIN

Dlaczego nie ekstraklasa?

Aneta Borkowska czwartek, 12 czerwca 2014, 20:32 Aktualnie, Sport

Wczoraj przed siedlecką Galerią tłum kibiców piłki nożnej jeszcze raz dziękował siedleckim zawodnikom z Pogoni za wywalczenie awansu do I ligi. Trener biało–niebieskich Daniel Purzycki witany brawami i okrzykami zapytany o przyszłość nie ukrywał, że wiąże je z naszym miastem.

– Mam nadzieję, że będę trenerem Pogoni, chciałbym nim być – mówi Purzycki. –  Cały czas się uczę, z każdym tygodniem jestem mądrzejszy i nie ukrywam, że chciałbym się jeszcze bardziej rozwijać, a czemu nie w Siedlcach? – pyta.

Purzycki nie ukrywa, że jego aspiracje związane z siedleckim klubem nie kończą się na pierwszej lidze.

– Kiedyś zapytałem, czemu Pogoń nie mogłaby grać w pierwszej lidze i jak widać poprzez ciężką pracę, zaangażowanie i wiarę można zdziałać cuda i tak samo teraz myślę o ekstraklasie – przyznaje trener. – Były w tym sezonie trudne chwile, ale nie było w nas zwątpienia i wspólnymi siłami doszliśmy do tego historycznego momentu. Wiemy co musimy poprawić, mamy doskonały materiał do analizy i będziemy się dalej rozwijać – dodaje.

2 komentarze

  1. kibicka dodano 7 lat temu

    Oczywiście Panie Danielu. Trzymam kciuki. A
    swoja drogą brawa dla Pana za dotychczasowa pracę w Pogoni..

  2. Piotr dodano 7 lat temu

    Życzę takiego awansu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?