SPIN

Siedlecki ZUO pod okiem prokuratury

Beata Głozak poniedziałek, 16 czerwca 2014, 15:04 Aktualnie

Instalacji odgazowania odpadów w Woli Suchożebrskiej przygląda się siedlecka prokuratura. Jak poinformował portal podlasie24 Prokurator Rejonowy w Siedlcach wszczął śledztwo ws. niedopełnienia obowiązku ciążącego na osobach, które zajmowały się sprawami majątkowymi i działalnością ZUO od czerwca 2011 do 2013 roku. 

5 komentarzy

 1. deres dodano 7 lat temu

  Kto zgłosił do Prokuratury?
  Za miesiąc napiszecie, że sprawa została umorzona.

 2. wiadomo kto.... dodano 7 lat temu

  Sprawami spółki w pierwszej kolejności zajmował się Zarząd – Paluszkiewicz, Gruda. Dalej rada Nadzorcza, której skład nie jest tajny.

 3. kadrowy pis dodano 7 lat temu

  W tym okresie Zarząd to także Kalicki i Grunland który to prawdopodobnie podal sprawę do prokuratury pewnie chętnie napisze jak to ma w zwyczaju na spin

 4. mieszkanka dodano 7 lat temu

  nooo specjalista Grundland – znaczy teraz zastępca dyrektora ds. inwestycji w ZUO. Na prezesa się nie nadawał ale za to trzeba było mu coś dać więc został teraz specem od inwestycji. Pewnie zmniejszyli mu pensje prezesa o jakiś tysiączek i teraz ma się świetnie. Same dyrektory w tym ZUO pracują, a w biurze to już tak, że zacytuję Młynarskiego: "że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał, jeden szeryf na jednego mieszkańca" tylko w ZUO jeszcze gorzej bo jest więcej funkcyjnych niż pracowników merytorycznych. To wszystko woła o pomstę do nieba – Panie Prezydencie Pan się temu przyjrzy!!!!!

 5. andrzej grundland dodano 7 lat temu

  Witam;

  w dniu dzisiejszym zostałem zwolniony z pracy w ZUO, zapewne w związku z ww. tematem. Kolegom i malkontentom przypominam o pewnym zobowiązaniu, które podjęlismy podejmując się służyć DOBRU PUBLICZNEMU – JPII Jasna Góra i Westerplatte 2003 r.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?