SPIN

Trwają VII Dni Sportów Ekstremalnych

Beata Głozak sobota, 28 czerwca 2014, 17:31 Sport

Skoki na bungee, warsztaty jazdy na deskorolce, BMX-ach, ścianka wspinaczkowa, paintball i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy do godz. 18. pojawią się na tegorocznej edycji Dni Sportów Ekstremalnych. Po fizycznym wysiłku na uczestników imprezy czekać będą koncerty hip-hopowe w Amfiteatrze.

VII Dni Sportów Ekstremalnych wystartowały dzisiaj o godz. 10 na terenie Ośrodka Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce i na terenach zielonych przy siedleckim Amfiteatrze. Na odwiedzających czekały takie atrakcje jak: pokazy i warsztaty deskorolki i BMX, warsztaty parkour, turniej łuczniczy, turniej paintball, gokarty, ścianka wspinaczkowa, platforma bungee, maraton fitness, turnieje strzelectwa pneumatycznego, pokazy sztuki walki Kawashi, kolejka tyrolska, bieg ekstremalny. Od godz. 18 do 22.30 potrwa koncert hip-hopowy. Na scenie pojawią się m.in.: MPS, Eko Ósmy Kontynent, Prykone & Dj Bulb, a gwiazdą wieczoru będzie pochodzący z Kielc raper Tau.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?