SPIN

Klucze dostaną w najbliższą środę

Beata Głozak poniedziałek, 30 czerwca 2014, 16:47 Aktualnie

W najbliższą środę o godz. 11. nastąpi oficjalne oddanie do użytku 46 mieszkań komunalnych, tym razem w bloku przy ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera 15.

Klucze dostanie 14 rodzin z wykwaterowań, 22 rodziny, które dostały mieszkania na poprawę warunków i 10 z listy oczekujących.

 

6 komentarzy

 1. informować dodano 7 lat temu

  brawo

 2. Mieszkanka dodano 7 lat temu

  My mieszkańcy bloku Tetmajera 17 prosimy o rozliczenie ns wreszcie za zimowe ogrzewanie! Firm PGM zobowiązała się do rozliczenia nas do 15 czerwca, po dziś dzień jesteśmy zbywani, wyśmiewani, a rozliczenia nie ma! Firm PGM zwyczajnie obraca NASZYMI pieniędzmi! A teraz dojdzie kolejny blok, koleni mieszkańcy to będą mieli więcej kasy?! Pisaliśmy skargę do UM Siedlce, reakcji PGM nadal brak! Panie prezydencie, prosimy o interwencję!

 3. mieszkaniec dodano 7 lat temu

  My Mieszkańcy Siedlec prosimy o szanowanie pieniędzy z naszych podatków tzn. nierobienie sponsoringu nierobom. Panie Prezydencie prosimy o interwencję.

 4. zdziwiony mieszkaniec dodano 7 lat temu

  ciekawe dlaczego znikł komentarz dotyczący komunalnych nierobów sponsorowanych przez władze miasta – czyżby komuś / władzy / prawda wadziła na brawo brawo brawo

  • Aneta Borkowska dodano 7 lat temu

   Drogi czytelniku
   Po pierwsze żaden komentarz nie zginął, bo dopiero przez chwilą weszłam na administrację i oba zostały zaakceptowane. Nie było go wcześniej więc proszę nie kłamać.

   Po drugie co już tutaj odpisuję chyba po raz setny, naprawdę nikt nigdzie nie pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc naprawdę jak trzeba poczekać chwilę (w tym przypadku niecałe dwie godziny) to świat się raczej nie zawali.

 5. a ja dodano 7 lat temu

  A ja głupi znowu do roboty przyszedłem za najniższą krajową.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?