SPIN

Premiery w NoveKino od piątku

Aneta Borkowska wtorek, 1 lipca 2014, 11:01 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na cztery nowości, które będzie można oglądać na ekranach już w ten weekend. Na kinomaniaków czekać będzie: „Gang Wiewióra”, „Rodzinne rewolucje”, „Zacznijmy od nowa” oraz „Zbaw nas ode złego”.

Gang Wiewióra

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę.

reżyseria: Peter Lepeniotis,
scenariusz: Lorne Cameron, Peter Lepeniotis,
gatunek: animowany/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: Kanada, USA, Korea Południowa,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 86 minut,

Rodzinne rewolucje

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

reżyseria: Frank Coraci,
scenariusz: Ivan Menchell, Clare Sera,
aktorzy: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 117 minut,

Zacznijmy od nowa

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

reżyseria: John Carney,
scenariusz: John Carney,
aktorzy: Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld,
gatunek: komedia/muzyczny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 104 minuty,

Zbaw nas ode złego

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

reżyseria: Scott Derrickson,
scenariusz: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson,
aktorzy: Eric Bana, Édgar Ramírez, Olivia Munn,
gatunek: horror/kryminalny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 118 minut,

źródło: NoveKino (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?