SPIN

Wystawa fotografii Pracowni Fotograficznej MOK

Aneta Borkowska wtorek, 1 lipca 2014, 11:12 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Wystawa_pracowni_fotograficznej

Od 26 czerwca do 5 września w Galerii Fotografii FOKUS będzie można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK. Autorzy wystawy są uczniami siedleckich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć, historię oraz teorię i estetykę fotografii.

Od 2011 r. Pracownia mieści się w Akademii Sztuk „Piękna 7”. Atelier wyposażone jest w nowoczesne lampy studyjne i inne urządzenia, dzięki którym młodzież uczestnicząca w zajęciach może rozwijać swoje umiejętności fotografowania. Dzięki nowym komputerom z profesjonalnym oprogramowaniem możliwe jest doskonalenie zdjęć wykonywanych w technice cyfrowej. Pracownia wyposażona jest również w nowy sprzęt umożliwiający przeprowadzenie procesu klasycznej obróbki chemicznej w ciemni, od wywołania negatywu do samodzielnego wykonania zdjęć za pomocą powiększalnika.

Poniżej prace: po lewej – Klaudyna Drabio, po prawej – Edgar Sachanowicz

Klaudyna_Drabio Edgar_Sachanowicz

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?