SPIN

Kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty w Pogoni

Aneta Borkowska czwartek, 3 lipca 2014, 13:03 Sport

Kolejni zawodnicy Pogoni przedłużyli swoje kontrakty z klubem. Biało-niebieskich nadal będą reprezentować: Adrian Dziubiński, Damian Guzek, Marcin Paczkowski i Przemysław Rodak.

Adrian Dziubiński jest środkowym pomocnikiem, a w Pogoni gra od 2,5 roku. W ostatnim sezonie wystąpił w 28 meczach i strzelił pięć bramek.

Damian Guzek jest wychowankiem Naprzodu Skórzec. Ponadto występował w Podlasiu Biała Podlaska. W minionym sezonie zagrał w 9 meczach i zdobył jedną bramkę.

Marcin Paczkowski jest wychowankiem Pogoni. W przeszłości miał półroczny epizod w Orlętach Łuków. W sezonie 2013/14 wystąpił w 2 meczach.

Przemysław Rodak gra w Siedlcach od 5 lat. Wcześniej był piłkarzem Sępa Żelechów, Zrywu Sobolew i Orląt Łuków. W zeszłym sezonie wystąpił w 34 meczach i strzelił dwa gole. Pełnił również funkcję kapitana zespołu.

Przypominamy też o tym, że kontrakty wcześniej z klubem przedłużyli: Jarosław Ratajczak, Cezary Demianiuk, Daniel Dybiec, Krystian Wójcik, Hubert Tomalski.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?