SPIN

Wakacyjne promocje Stanicy

Beata Głozak poniedziałek, 7 lipca 2014, 14:09 Aktualnie

Bez nazwy-1

Szczęśliwe godziny

Od poniedziałku do piątku w godz. 10-15.
Aquapark na siedleckiej Stanicy w cenie 5 zł za godzinę od osoby (dzieci do lat 3 – gratis!),
Mini Golf – 5 zł od osoby,
Domek imprezowy 10 zł od osoby (minimum 100 zł za dobę – od poniedziałku do czwartku). Zapraszamy!

Rozśpiewane środy – z kinem  helios

Nieodłącznym elementem wakacyjnych imprez pod nazwą „ Patolato” stały się imprezy pod nazwą „karaoke”. Zabawa jest prosta, polega na śpiewaniu do odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Każdy chętny może zmierzyć się z wybranym przez siebie utworem. A chętnych nie brakuje. Na karaoke organizatorzy zapraszają w każdą środę o godz. 20.  Czeka na Was masa nagród: bilety do stanicowego Aquaparku, kupony na kajaki i rowery wodne, wejściówki na minigolfa, zniżki w barze w Chacie Rybaka. W tym tygodniu do puli nagród dołączone są bilety na seanse do Kina Helios.

Niedziela – dla każdego coś miłego!

Kto wybierze się w niedzielę na Stanicę, nie będzie narzekał na nudę. Organizatorzy Pikniku Rodzinnego zadbali o różnorodną ofertę – znajdzie się coś dla mamy, taty, no i oczywiście dla najmłodszych. Rowerki wodne, kajaki, minigolf, aquapark na świeżym powietrzu i przede wszystkim swojski, mazurski klimat. Będzie także strzelanie z łuku. Pogram zajęć podstawowych został stworzony z myślą o tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z łucznictwem. Poznacie odpowiednią postawę i technikę strzelecką. Zajęcia prowadzone są w sposób zdyscyplinowany i bezpieczny, zgodnie ze ściśle przestrzeganym regulaminem.

Jazz Days – Bartosz Dworak Quartet

„Inwazja jazzu na Stanicy” – to tytuł cyklu koncertów jazzowych, które w lipcu odbywają się na siedleckiej Stanicy. W każdy czwartek można posłuchać najlepszych muzyków młodego pokolenia. Zaletą koncertów jest kameralna atmosfera, oraz bliski kontakt z artystami. 10 lipca o godz. 20.00 w ostatnim koncercie z serii „Jazz Days” wystąpi Bartosz Dworak Quartet. Kwartet powstał w katowickiej Akademii Muzycznej w 2010 roku. Muzyczną ideą bandu jest akustyczne brzmienie oraz synteza tradycji z nowoczesnością. W repertuarze grupy znajdują się głównie kompozycje autorskie z subtelnymi wpływami polskiej muzyki ludowej. Muzycy wykonują także własne aranżacje znanych standardów jazzowych. Są zdobywcami Grand Prix 37. Festiwalu Jazz Juniors. Mają też na swoim koncie główną nagrodę 16. Bielskiej Zadymki Jazzowej. Występują w składzie: Bartosz Dworak (skrzypce), Łukasz Dworak (kontrabas) oraz pianista Piotr Matusik i perkusista Szymon Madej.

Dodatkowo w piątki i soboty do końca wakacji odbywać się będą dancingi, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Podczas imprezy będzie „granie na żądanie”, czyli to Wy wybieracie przy czym chcecie się bawić. Gramy każdy rodzaj muzyki. Oczywiście dancingi trwać będą do ostatniego klienta. 

stanica1

BILET RODZINNY DO AQUAPARKU

Robiąc zakupy u naszych Partnerów na sezon letni 2014 możesz otrzymać darmowy bilet rodzinny do AQUAPARKU STANICA przy Zalewie w Siedlcach.

traficaTRAFIKA – robiąc serwis klimatyzacji otrzymasz darmowy bilet rodzinny do Aquaparku,

dddDDD – robiąc zakupy powyżej 1000 zł brutto oraz do zakupu skrzydła z ekspozycji otrzymasz darmowy bilet do Aquaparku. W chwili obecnej do wybranych modeli paneli otrzymasz darmowy montaż oraz kupując dzwi z montażem rabat do 25%. (podając adres partner prosi o dodanie w nawiasie wjazd od ulicy Ujrzanowskiej).

honda– Przedłuż niezwłocznie gwarancję na HONDĘ  do 5 lat i odbierz prezent niespodziankę,
– Przejrzyj w Hondzie Klimatyzacje na Wakacje a prezent niespodziankę otrzymasz – Gratis
– Bądź pierwszy,  umów się na jazdę testową w Salonie Hondy a otrzymasz wstęp do Aquaparku – Gratis (planowana jeszcze w lipcu).

perfectPERFECT- dokonując zakupów powyżej kwoty 200zł brutto otrzymasz darmowy bilet do Aquaparku.

jastryebskiOPEL Jastrzębski – do każdego przeglądu samochodu Astry G oraz Corsy C (do wyczerpania zapasów) każdy klient dostanie darmowy bilet do Aquaparku.

toyotaTOYOTA – skorzystaj z którejkolwiek z usług naszego serwisu np. wymiana oleju dezynfekcja klimatyzacji od 100 zł, geometria od 90 zł, WSBA (wizualny sprawdzian bezpieczeństwa auta 90 zł a bilet dostaniesz za darmo)

 

tekst reklamowy


 stanica06
wszystkie telebim du¿e
stanica golf

Możliwość komentowania jest wyłączona.