SPIN

Kibice chcą zmiany herbu Pogoni – zagłosuj

Aneta Borkowska środa, 9 lipca 2014, 09:20 Sport

pogon herby

Jak można wyczytać na stronie klubu MKP Pogoń Siedlce grupa kibiców biało-niebieskich wyszła z inicjatywą powrotu do tradycji klubu i zmiany wyglądu istniejącego herbu. Władze klubu postanowiły poprosić o zdanie wszystkich miłośników piłki nożnej i umieściły na stronie ankietę oraz proszą o wyrażenie opinii w komentarzach na oficjalnym fanpage’u, a także drogą mailową.

Jesteśmy świadomi jak ważną i delikatną kwestią jest zmiana herbu. Jest on bowiem nieodłącznym elementem klubu, symbolem, który nas identyfikuje i wyróżnia spośród innych drużyn w kraju i na świecie. Dlatego nie chcemy zastępować go pierwszym lepszym nowoczesnym logiem. Chcielibyśmy, by ewentualny nowy herb zdecydowanie bardziej nawiązywał do pięknej tradycji piłki nożnej w Siedlcach, gdzie historię tworzyły WKS 22. pp, KS Strzelec czy później Ognisko Siedlce.

Zagłosować a także poczytać o historii herbu można TUTAJ.

źródło: MKP Pogo Siedlce

16 komentarzy

 1. krova dodano 7 lat temu

  Naprawdę "wszystkich miłośników piłki nożnej"? Tych z, powiedzmy, Brazylii też?:)

  • Magda dodano 7 lat temu

   O matko, naprawdę chciało Ci się, aż taki głęboki wpis dać? Ale ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem to jest bolączka Polski.

   Ale do tematu, to szkoda, że ta grupa kibiców nie pokazała czegoś nowego tylko po prostu chce zmiany i tyle. Wypadałoby przy tym pokazać jakieś szkice czy coś.

   Ale może najpierw ci kibice (bo przypuszczam, że to Ci nasi z szalikami, flagami i banerami) zmieniliby swoje zachowanie a nie herby.

   • Madzia dodano 7 lat temu

    Madzia przestań bo uparłaś się chyba na tych kibiców. Może to wcale nie Ci chmascy i wulgarni? Przyznam, że mi też nie podoba się ten herb. Herb powinien być prosty. Ja bym proponowała: żeby na tym z MKS-u wyrzucić to coś czerwonego i konia wstawić napis MKP, ale biały i dorzucić rok w którym powstał MKP – historia jest historią

    • Magda dodano 7 lat temu

     Nie lubię chamstwa, a więc tak uparłam się na nich bo uważam, że tak się zachowują. I nie sądzę, że to "zwykli"kibice sobie do klubu napisali, a właśni ci. Jak się przysłuchasz co krzyczą to można wywnioskować, że nawet chyba nie wiedzą jak się klub nazywa bo do dzisiaj śpiewają MKS, więc TAk uparłam się i myślę, że to oni chcą zmian bo za trudna jest nauka prawidłowej nazwy.,

   • asd dodano 7 lat temu

    To źle przypuszczasz 😉
    Nie pozdrawiam.

    • Magda dodano 7 lat temu

     Wątpię, ale żyj sobie w swoim świecie. I właśnie dlatego, że nie jestem tym kibicem co Ty to Pozdrawiam 🙂

 2. Gosc dodano 7 lat temu

  Na teraz wyglada, ze chcemy zmiany, tylko nie wiadomo na jaki 😀

 3. informować dodano 7 lat temu

  bez sensu

  proponuje przeprowadzić ankietę czy kibice chcą zmiany płci przez prezesa klubu

  wynik byłby podobny

 4. o co chodzi dodano 7 lat temu

  ilu jest kibiców którzy chcą tej zmiany i skąd oni są ?

  jestem kibicem od wielu lat i nie bardzo pamiętam herb który bardziej kojarzyłby się z pogonią !

  chciałbym poznać oficjalne stanowisko zarządu klubu w sprawie

 5. F3 dodano 7 lat temu

  TO NIE JEST INICJATYWA ZORGANIZOWANEJ Z F3. p.s.. Madziu dobrze wiemy co śpiewamy a ty niestety nie wiesz dlaczego MKS 🙂

  • Magda dodano 7 lat temu

   Wiem czemu MKS, ale aktualnie klub to MKP. Poza tym to nasze miasto to SieDlce, a nie Sielce, bo jeszcze w tym macie braki.Jakbyś nie załapał to w środku jest literka D.

   I w sumie to faktycznie może i nie Wasza inicjatywa, bo Wy się innymi sprawami zajmujecie na meczach.

 6. F3 dodano 7 lat temu

  Raczej nie wiesz dlaczego śpiewamy MKS ale zostawmy to. Wpadnij do nas na sektor podmienisz na moment gniazdowego. Chętnie posłuchamy jak poprawnie zaśpiewać nazwę naszego miasta.

  • Magda dodano 7 lat temu

   No i tu się mylisz, bo niestety mój g…i brat się w Wami ciąga. Więc wiem czemu MKS, co nie zmienia faktu, że tak śpiewając i do tego Sielce nie dość że wyglądacie jak wieśniaki, które nie znają własnego miasta to jeszcze nazwy klubu. I to nie jest tylko moja opinią, bo wiele osób śmieje się z tych głupawych przyśpiewek. Ale znając Wasze podejście to jesteście we własnych oczach tak zajebiści, że nic już więcej do głowy nie dotrze, bo za mało miejsca na inne rzeczy niż słowa: ch…, ku… i cwel (to jak się pojawił u przeciwników rudy zawodnik – a wystarczyłoby jakbyście sami popatrzyli w lustro bo tacy piękni). Chamstwo, buractwo i tyle.
   Ale żyj sobie w świadomości, że tacy jesteście cudowni i potrzebni. Z pustką w głowie żyje się na pewno łatwiej.

 7. F3 dodano 7 lat temu

  Madzi nie unoś się złość piękności szkodzi. Wiesz przecież, że My Pogoni fani jesteśmy piękni i pożądani 🙂 wpadnij do nas na sektor pośpiewamy itd. p.s. Historię Siedlec i Pogoni mam w małym palcu więc o to bądź spokojna.

 8. dziwny jest ten świat dodano 7 lat temu

  zamiast zając się tym co najważniejsze to zmiana na nie wiadomo co z nawiązaniem do tradycji … wojskowej ?

  dziwne

  zarządzie kiedy sponsorzy i piłkarze ?!

 9. brykalski dodano 7 lat temu

  Klub Pogoń, herb Pogoń, czego wy chcecie. Powinna być POGOŃ SIEDLCE i już.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?