SPIN

Pijany wjechał na rondo

Aneta Borkowska czwartek, 10 lipca 2014, 11:29 Kronika Policyjna

Dzisiaj (10 lipca) tuż po północy dyżurny siedleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na rondzie przy ul. Warszawskiej i Monte Cassino.

Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący daewoo lanosem 32 – letni mieszkaniec pow. siedleckiego z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, po czym wjechał na nasyp ronda, gdzie uderzył w stojący tam kamień.

Samochodem podróżowało cztery osoby: kobieta i trzech mężczyzn. Z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala przewieziono 21 – latkę i 32 – letniego kierującego oraz 25 – letniego pasażera. Drugi pasażer oddalił się z miejsca przed przybyciem służb ratunkowych.

Przeprowadzone badanie wykazało, że kierujący miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia szczegółowo wyjaśniane są przez policjantów KMP w Siedlcach. Spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

8 komentarzy

 1. dass dodano 7 lat temu

  "z nieustalonych przyczyn"? na pewno zagapił się na reklamę Siedlec stojącą na rondzie – dlaczego jeszcze tvn się tym nie zajął?

  • żeby tobą się zajęli dodano 7 lat temu

   idź szukaj sensacji na swoim podwórku, pijany był i nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę

   • Madzia dodano 7 lat temu

    hahaha i tam właśnie mają hasło "siedlce przeciwne pasażerom"

 2. hahahha dodano 7 lat temu

  Na rondzie prosto …. prowadził cię krzysztof hołowczyc

 3. dass dodano 7 lat temu

  Poważnie mówiąc to sytuacja bardzo niefortunna. Mógł przecież uderzyć w słynną reklamę.

 4. sprawdzic dodano 7 lat temu

  policja powinna sprawdzić, czy ta instalacja na rondzie ma wszystkie potrzebne pozwolenia na budowę takiego rusztowania, czy ten prąd doprowadzony do reklamy ma wszystkie kwity, bo jeszcze będzie z tego kiedyś niezły problem.

 5. jan dodano 7 lat temu

  Nie wiem, czy ten kamień leży czy stoi?
  Mam nadzieję ,że komisja powypadkowa to rozwikła.

 6. Anonim dodano 7 lat temu

  3 rannych na sumieniu nie tylko kierowcy ale i tych co położyli tam e kamienie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?