SPIN

Zapisz się na piąty Bieg Jacka

Aneta Borkowska czwartek, 10 lipca 2014, 10:25 Sport

Trwają zapisy do kolejnej, piątej już edycji Biegu Siedleckiego Jacka. Bieg, organizowany pod hasłem „Młody – wolny od nałogów”, służy przede wszystkim upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy ruchu, promocji aktywności fizycznej wśród mieszkańców miasta i okolic, a dzięki swojej ciągle rosnącej popularności, jest również doskonałą promocją Siedlec w całym kraju.

Wydarzenie każdego roku zyskuje sobie nowych sympatyków. W tym roku jak i w poprzednim oprócz biegu na 5 km i biegów rekreacyjnych dla dzieci, będzie można sprawdzić się w półmaratonie. Start i meta zawodów zlokalizowane będą na terenie ROSRRiT przy ul. Jana Pawła II 6, gdzie będzie się mieściło także Biuro Zawodów.

PROGRAM IMPREZY (31 sierpnia )
godz. 10. – biegi dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych,
godz. 10.10 – biegi dla dzieci z rocznika 2004-2007,
godz. 10.20 – biegi dla dzieci z rocznika 2001-2003,
godz. 10.45 – nordic walking,
godz. 10:45 – bieg na 5 km,
godz. 11.30 – półmaraton (21,097 km),

Zawodników obowiązuje limit czasu: 60 minut na 5 km oraz 180 minut w półmaratonie.

Osoby niepełnoletnie muszę mieć pisemną zgodę opiekuna prawnego (oświadczenie dostępne na stronie).

Więcej informacji o Biegu Siedleckiego Jacka oraz rejestracja TUTAJ

źródło: biegjacka.pl

6 komentarzy

 1. dew dodano 7 lat temu

  To gdzie mogę dziecko na taki bieg zapisać? Bo przez internet się nie da a nie ma nigdzie podanej takiej informacji…

  • Aneta Borkowska dodano 7 lat temu

   Wystarczy kliknąć w słowo TUTAJ i zostanie Panie przeniesiona na stronę organizatorów. Tam wszystko będzie.

 2. ello dodano 7 lat temu

  i znowu pseudo-sportowcy siedleccy będą walczyć z amatorami bo na zawodach z renomą z nikim nie mają szans, mam pytanie do nich – to taki honor wygrać z amatorem, zgarnąć pierwszą nagrodę osobie która uczciwie zapiernicza na etacie a po obowiązkach pobiega sobie trochę? czemu nie rozróżniacie w punktacji na zawodowców i amatorów? przecież po 12h pracy, obowiązkach domowych nie jestem w stanie wybiegać pierwszego miejsca z osobą która tym się zajmuje zawodowo 🙁 to jest mocno nieuczciwe niesprawiedliwe, nie wiem czemu jeszcze nie ma rozróżnienia na tak podstawowe grupy, natomiast jest smeiszne różnicowanie "kategoria nauczycieli, policjantów…………" najważniejsze jest amator / zawodowiec, chętnie wtedy wystartuję – bo wówczas mam szansę na uczciwe traktowania

 3. biegałosię dodano 7 lat temu

  ello, nie ważne kto wygra.. tu nie o to chodzi 🙂

  • ello dodano 7 lat temu

   czy to taki problem podzielić na podstawowe grupy – zawodowcy i amatorzy? przecież to nieuczciwe ze strony tych sportowców? również ze strony organizatorów jest to nieuczciwe 🙁 mnie to zniechęca, chetnie będę konkurować ale mając szansę, a mi się tę szansę odbiera. no i pozostaje jeszcze jedna kwestia- nagrody, dlaczego główne nagrody mają dostawać nieudolni sportowcy, bo nie oszukujmy się – elita nie przychodzi na takie zawody tylko ci którzy z dobrymi w tej dziedzinie szans żadnych nie mają i HONORU również skoro chcą konkurować i zgarniać nagrody amatorom. A to przyświeca PODOBNO organizatorom – ten cel – by amatorów zachęcić i przyciągnąć na te zawody a tymczasem głównymi nagrodami obdziela się biegaczy zawodowych co prawda słabych ale amator nawet ze słabymi zawodowcami nie ma szans 🙁 to jest wielka NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

 4. Wojciech dodano 7 lat temu

  Słaby zawodowiec – wygrywa w Siedlcach, lepszy – w Warszawie. Dobry amator – biega i już. Chyba, że jest amatorem zdobywania nagród. Wtedy – niech zostanie choćby kiepskim zawodowcem. Wybór więc jest.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?