SPIN

Premiery w NoveKino już w piątek

Aneta Borkowska poniedziałek, 14 lipca 2014, 09:54 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na cztery nowości, które będzie można oglądać na ekranach już w ten weekend. Na kinomaniaków czekać będzie: „Step Up: All In 3D”, „Samoloty 2”, „Więzy krwi” oraz „Noc oczyszczenia: Anarchia”.

Samoloty 2

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…

reżyseria: Roberts Gannaway,
gatunek: animowany/familijny/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

Step Up: All In 3D

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss), Hair (Christopher Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

reżyseria: Trish Sie,
scenariusz: John Swetnam,
aktorzy: Adam G. Sevani, Alyson Stoner, Ryan Guzman,
gatunek: melodramat/muzyczny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

Więzy krwi

Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek? Chris wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank, młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną. Kiedy Chris poznaje Natalie, pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą, byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii. Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?

reżyseria: Guillaume Canet,
aktorzy: Clive Owen, Billy Crudup, Marion Cotillard,
gatunek: dramat/kryminalny/thriller,
kraj produkcji: Francja, USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 127 minut,

Noc oczyszczenia: Anarchia

Młoda para musi walczyć o przeżycie, ponieważ podczas corocznej „Nocy oczyszczenia” zepsuł im się samochód, co uniemożliwiło im ukrycie.

reżyseria: James DeMonaco,
aktorzy: Michael K. Williams, Carmen Ejogo, Zach Gilford,
gatunek: horror,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?