SPIN

Zajmą stanowisko ws. słów prezydenta?

Beata Głozak wtorek, 22 lipca 2014, 19:50 Aktualnie

Jutro o godz. 10. w siedleckiej delegaturze urzędu marszałkowskiego odbędzie się konferencja prasowa z udziałem m.in. Janiny Orzełowskiej. Tematem spotkania z mediami będą przeprowadzki biblioteki pedagogicznej i Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach do budynku NKJO. Poruszone zostaną podstawy prawne i ekonomiczne przenosin.

4 komentarze

 1. AG dodano 9 lat temu

  Pani Janino;
  dobrze jest trzymać ze swoimi i nie ….. we własne gniazdo, tym bardziej, ze psl znika niestety na długi czas z polskiej polityki. Taka jest cena zabawy w przystawki.

 2. do ag dodano 9 lat temu

  Nie trzeba trzymać ani ze "swoimi" ani z "obcymi". Trzeba być kompetentnym i przestrzegać obowiązującego prawa. Trzymają ze swoimi wszelkiej maści karierowicze, a często nieudacznicy i robią to wyłącznie dla stołków i kasy.

 3. penia dodano 9 lat temu

  Może lepiej niech pani Orzełowska mocno związana z posłem Borkowskim któremu zawdzięcza swój stołek powie coś o lotnisku w Modlinie ile kasy zmarnowano a miało być tak fajnie. Mam nadzieję,że na tych chłopków z PSL już nikt nie zagłosuje i w końcu znikną z polityki. Pora na hektary wracać!

 4. , dodano 9 lat temu

  Innym do Rozbitego Kamienia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?